Chuť od Naty

Chuť od Naty

Chuť od Naty - Foodblog o chutnom jedle a šťastnom živote

  • Domov
  • Eshop
    • Eshop
    • Košík
    • Pokladňa
    • Obchodné podmienky
    • Ochrana osobných údajov
    • Cookies
    • Poštovné+dôležité informácie
    • Cenník poštovného do ČR a Rakúska.
    BACK
  • O mne
    • O mne
    • Naty v médiách
    BACK
  • Recepty
    • Vianočný špeciál
    • Chlieb, pečivo
    • Hlavné jedlá
    • Dezerty
    • Koláče
    • Exotika
    • Rýchlovky
    • Všechuť
    • Inšpirácie odoka
    • Videorecepty
    • Zaujímavosti
    • Pod lupou
    BACK
  • Kurzy kváskovania
  • Škola kváskovania
  • KONTAKT
    • Kontakt Naty
    • Kontakt Eshop
    BACK
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Search
0
Category

PEKÁRSKE OŠATKY

Ošatky dajú Vášmu chlebíku charakteristický vzhľad. Budete mať chlieb ako z pekárne. Ale oveľa chutnejší, zdravší a chrumkavejší. Váš chlebík!

Zobrazuje sa 10 výsledkov

  • obrázok na eshop

    Zemiakový škrob

    1,49 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade

  • obrázok na eshop

    Ošatka oválna 750-1000g dve v jednom

    13,90 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 2

  • ošatka

    Ošatka oválna 750-1000g klas

    14,90 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade

  • produktová obrázok na eshop

    Ošatka okrúhla 750g

    12,00 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 3

  • obrázok na eshop

    Ošatka oválna 500g exkluziv

    16,60 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade

  • produktový obrázok na eshop

    Ošatka oválna 1000g exkluziv

    17,80 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 2

  • produktový obrázok na eshop

    Ošatka oválna 1500g exkluziv

    19,90 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 2

  • Ošatka okrúhla

    Ošatka okrúhla 750g exkluziv

    17,20 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 3

  • obrázok na eshop

    Ošatka oválna 750g exkluziv

    17,20 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 2

  • Ošatka okrúhla

    Ošatka okrúhla 1500g exkluziv

    19,90 € vrátane DPH
    Pridať do košíka

    Na sklade už iba 2

Kategórie produktov
  • ZĽAVY (6)
  • NOVINKY (8)
  • MÚKY (10)
  • BEZ LEPKU (7)
  • POMÔCKY NA KVÁSKOVANIE (33)
    • PEKÁRSKE OŠATKY (10)
  • POTRAVINY A JEDLO (12)
    • Korenie (3)
    • Vegan (4)
    • Sladké (1)
  • KLÍČKOVANIE (4)
  • HODNOTNÝ DARČEK (16)
  • KURZY KVÁSKOVANIA, VZDELÁVANIE (9)
  • LITERATÚRA, KNIHY (4)
  • ZERO WASTE (1)
  • VIANOČNÉ (11)
Stav skladu
Filtrovať podľa ceny
Cena: —
Späť ku Naty
Recepty od Chuť od Naty

chutodnaty

Je to moja najlepšia Tamarka. Kamoška s triezvym u Je to moja najlepšia Tamarka. Kamoška s triezvym uvažovaním, trpezlivosťou pre moju baranovskú náturu. Nemá veľmi rada svoje meno, ale sedí jej. Tamara, čo znamená datlová palma, je totiž zázračný strom, ktorý zachraňuje ľudí na púšti svojim tieňom a plody vie rodiť aj v dlhom suchu. Ona je môj zázrak. 222.dieťa narodené pôrodnici, o pol štvrtej poobede.
A ono to nádherné bábunečko má narodeniny a je to už veľké! Už 16 rokov zo mňa robí lepšieho človeka. Ona má 16😵‍💫
Najlepšie je, keď spievame z plného hrdla We love KFC. To je totiž pôvodný text Midnight memories od 1D, ktorú máme obe rady. Miluje Londýn a ja tam s ňou vždy rada idem.
Udeľujem jej cenu za jej “neviem”, ktoré vie použiť vo vete nespočetne veľakrát. A želám si pre ňu, aby bola šťastná. Keď vidí mama svoje dieťa šťastné- to je ono, že?❤️
No a čo ja? Vyrábala som ju statočných 40 týždňov a rodila 16 hodín- aj ja idem oslavovať. Že ju mám, že mi prišla do života. Ona je totiž veľký dar.
Tami, všetko najsamlepšie🥳 strašidelne moc ťa lúbim❤️👻
Tvoja maminka
—
#happybirthday #tamarka
Sme všetci. Emmka sa vrtila s USA, kde bola na štú Sme všetci. Emmka sa vrtila s USA, kde bola na štúdiách. Bolo to bez nej náročné, ale mali ste pravdu- ubehlo to.
Ťažko sa popisujú pocity, ktoré som mala posledné dni a najmä a letisku v hale. Srdce sa mi rozbúšilo a keď som ju zbadala🙏🏻 moja Emminka.
Je už takmer dospelá aj na papieri, ale navždy to bude moje bábo.
Sme spolu❤️ na tento okamžik som čakala celý rok🙏🏻
VITAJ DOMA, EMI❤️❤️❤️
—
#emma #exchange #usa #domov #chutodnaty
🥧REBARBOROVÝ KOLÁČ🥧 Urobím ho 1x každý rok. Je to 🥧REBARBOROVÝ KOLÁČ🥧
Urobím ho 1x každý rok. Je to naša stálica. Asi aj preto, že ako jednoduchý, tak je chutný. Teda MEGAČSKY💣😁

Do cesta nedávam cukor- je ho dosť v plnke. Radšej si dám ešte zmrzku navyše😇 na nej fičíme furt. A múku? Použite, akú chcete, hladká je super. Ale milujeme aj s celozrnnou- dáva tomu iný šmrnc.

Keď pôjde okolo rebarbory, vezmite ju so sebou. Toto stojí za vyskúšanie😍
—
Na cesto:
1,5 hrnčeka hladkej múky
1čl soli
1 žĺtok
1/2 hrnčeka oleja
3PL studeného mlieka

Na plnku:
500g neošúpanej rebarbory
1 hrnček cukru
2čl mletej škorice
6PL hladkej múky
1PL masla

Na mrveničku:
50g studeného masla
25g špaldovej hladkej múky
25g trstinového cukru

AKO NA TO:
Suroviny na cesto zmiešame spolu v mise a natlačíme na dno formy na pie s papierom na pečenie. Popicháme vidličkou a predpečieme na 180’C cca 10min.

Rozpustíme maslo.
Rebarboru umyjeme, nakrájame na menšie kocky.
Zmiešame ju s cukrom, škoricou, múkou a maslom.
Navrstvíme na predpečené cesto.

V miske urobíme mrveničku, najlepšie rukami. Treba pracovať systematicky a rýchlo, aby sa maslo teplom našich rúk neroztopilo. V momente, keď pod žmolením prstov vznikne akoby hrubá strúhanka, máme hotovo.

Mrveničkou rovnomerne posypeme rebarborový koláč a dáme do rúry na 180´C. Pečieme asi  1 hodinu.
Po upečení necháme vychladnúť, šťava z rebarbory zatuhne a každému, kto ochutná, sa otvoria dvere do chuťového raja😋
ZARUČENE✅
Dobrú chuť, kamoši😋
Naty
—
#recept #kolac #rebarbora #foodblogger #slovakblogger
☝🏻Pamätaj: čaro domáceho pečenia nespočíva v dokon ☝🏻Pamätaj: čaro domáceho pečenia nespočíva v dokonalom chlebe, ale s radosti, ktorý z jeho prípravy a jedenia máš❤️

www.chutodnaty.sk

—
#kvaskovanie #kvaskovepecenie #kvaskovychleb #foodblogger #slovakia
Urobila som si doobedie pre seba a zašla na pedikú Urobila som si doobedie pre seba a zašla na pedikúru a potom na výživu vlasov. Asi stokrát som si v hlave povedala, že by som nemala, že to ešte počká, že…no toho by bolo🙏🏻😅
Nakoniec pri odchode domov sa na mňa kaderníčka zadívala, reku čo som zas niekde špinavá, či čo sa deje?😅 a ona- ako si to všetko zvládla a je z teba taká silná osoba, podnikateľka, ako všetko zvládaš.- myslela to obdivne, preto ten zvláštny pohľad.
Pousmiala som sa.- Hej? Tak to vnímaš?

Život samoživiteľky s troma deťmi ma naučil nie jednu dôležitú vec života. Napríklad, že nech sa deje čokoľvek, musím o seba dbať. Musím mať čas pre seba, povedať sebe áno, ísť kaderníčke, na pedikúru, rozmaznať sa maličkosťou- napríklad kávou. Nesmiem dopustiť, aby “som sa opustila.” Z fyzického opustenia je veľmi blízko k psychickému.
Nič nie je dôležitejšie ako ja.
Poznám časy, kedy som premýšlala, či vstať z postele. Sprcha mi prišla ako nadľudský výkon. Akoby som stratila hodnotu a čakala, kto mi ju dá.
Milé ženy, aj muži😇, nikto nám nedá hodnotu. Tú si dávame my sami tým, ako sa k sebe správame.
Že sa upravíme. Oblečieme slušivé oblečenie. Dáme si voňavku. Kúpime kvalitnejšie suroviny - z nich si niečo dobré navaríme alebo upečieme- napríklad taký chlieb🙏🏻😇
Je totiž až príliš jednoduhé ospravedlniť si svoju ľahostajnosť k sebe slovami- “to je dobré”, “to je sloboda”, “to sa ešte dá”, “čo druhých do mňa, takto mi to vyhovuje”… a vnútri sa možno rodí mylný názor, že aj tak nič nevieme.

Upečieme svoj chlieb a nemôžeme poprieť, že nič nevieme. Dôkaz v podobe chleba to kričí za nás. Prečo? Na čo? Pre koho? -pre seba💫
Tak! 😁
Trochu môjho sebazhrnutia, že investovať do seba je vždy dobrá investícia.
Naty
—
#kvaskovanie #chlieb #sebahodnota
Sledujte ma aj na Instagrame
© Copyright 2026. Všetky práva vyhradené.
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Back To Top