Bezlepkové kváskovanie Bratislava 21.11.2026 9:30-12:30

85,00  vrátane DPH

Naučte sa upiecť svoj vlastný bezlepkový kváskový chlebík kedykoľvek budete mať chuť. Jednoducho, bez časovej tiesne.

Alebo už kváskujete a nedarí sa vám?

Nechajte sa zasvätiť do tajov kváskovania revolucionárkou kváskovania na Slovensku a uvidíte, že kváskovať sa dá ľahko aj popri vašich povinnostiach. Tento kurz vás naučí, ako piecť bezlepkovo jednoducho a chutne.

Špeciálne upravený spôsob kváskovania pre domácich pekárov. Bezlepkové kváskovanie z prirodzene bezlepkových múk pre najvyššiu kvalitu, zdravie a chuť.

Už nebudete musieť chodiť do pekárne, alebo kupovať dopečené polotovary.

Naty vám všetko dopodrobna vysvetlí, ukáže a rada sa s vami podelí o všetky skúsenosti.

Vy si budete potrebovať pripraviť len misku s utierkou, alebo (najlepšie) ošatku 500g a samozrejme dobrú náladu.

Po skončení kurzu si na mieste môžete zakúpiť vybrané produkty z nášho Eshopu. Využite možnosť nakúpiť bez poštovného.

Na sklade

Popis

  • Kurz vhodný pre úplných začiatočníkov aj pokročilých v kváskovaní.
  • Ako upiecť nadýchaný, chutný, chrumkavý chlieb bez lepku z prirodzene bezlepkových múk a jednoducho.
  • Každý si pripravuje svoj bezlepkový chlieb z prirodzene bezlepkových múk podľa inštrukcií Naty.
  • Naty vám vysvetlí základné pojmy a základnú teóriu k úspešnému kváskovaniu.
  • Dostanete praktické tipy a triky pri práci s cestom a naučíte sa kváskovať aj popri hektickom životnom štýle.
  • Naty pripravuje spolu s vami cesto, na ktorom vám všetko ukazuje priamo počas diania.
  • Takisto dostanete Štartovací bezlepkový balíček- všetko potrebné k príprave vášho chlebíka (kvások, rôzne bezlepkové múky, semienka, recepty)
  • Získate všetko, čo potrebujete k jednoduchému a zdarnému pečeniu z kvásku a bez lepku

Možno by sa Vám páčilo…