Bloger roka

Asociácia Content agency každoročne odovzdáva prestížne ocenenie Bloger roka. Tento rok nebol výnimkou a najlepší z najlepších dostali svoje ocenenie. Ocenenie Bloger roka 2018 za kategóriu FOOD odovzdali mne ako blogerovi Chuť od Naty! Vďaka vám a vašej podpore. ĎAKUJEM!

Odovzdávanie ocenenia Bloger roka prebiehalo tento rok kreatívnym spôsobom. Pre finalistov kategórie „food“ to bolo navarenie večere. Prišli však len k víťazovi, ktorý nič netušil. Takže 10 finalistov, ktorí vzišli z verejného sms hlasovania varili v daný deň pre istotu o niečo viac, keby náhodou prišli porotcovia z Content agency k nemu domov. Ešteže som navarila.

Celý deň som prežívala s narastajúcou nervozitou a chcela to mať radšej už za sebou- dozvedieť sa výsledok.
Stálo všetko to úsilie vložené do kompletnej zmeny webu za to v poslednom roku? Ako som sa zlepšila vo fotení? A čo kreativita receptúr aj obsahu?
Každý bloger je víťaž, pretože do práce vkladá celé svoje JA. No ocenenie je akoby potvrdenie aj zvonku, že to, čo robí, sa páči aj iným.
Tak ako? Prídu, neprídu? Keď sa pár minút pred 18:00 21.6.2018 pred našou bránou zjavilo auto značky Mini (partner súťaže), zmeravela som. A keď vyšli porotcovia z auta a držali kyticu, ocenenie a všade boli kamery a foťáky, pýtala som sa stále: „To fakt?“ Naty z blogu Chuť od Naty je Bloger roka 2018!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=UUN3OACFp_U[/embedyt]

Spoločná večera korunovala rozhovory, videá a natáčanie večera. Bolo to rozprávkové a moc moc ďakujem všetkým vám aj odbornej porote za Vašu dôveru a podporu.

Všetci víťazi a finalisti sa stretli na veľkej bloger žúrke v Le Club, kde sme spoločne oslavovali náš úspech. Tlačenica top 100 blogerov a úžasná nálada. Nakuknite tu a zakúste atmosféru, na ktorú budem dlho spomínať.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=Amjc8dm_s7c[/embedyt]

Je mi cťou pre Vás vymýšľať nové recepty.

Dopečenia,

Naty