Chuť od Naty

Chuť od Naty

Chuť od Naty - Foodblog o chutnom jedle a šťastnom živote

  • Domov
  • Eshop
    • Eshop
    • Košík
    • Pokladňa
    • Obchodné podmienky
    • Ochrana osobných údajov
    • Cookies
    • Poštovné+dôležité informácie
    • Cenník poštovného do ČR a Rakúska.
    BACK
  • O mne
    • O mne
    • Naty v médiách
    BACK
  • Recepty
    • Vianočný špeciál
    • Chlieb, pečivo
    • Hlavné jedlá
    • Dezerty
    • Koláče
    • Exotika
    • Rýchlovky
    • Všechuť
    • Inšpirácie odoka
    • Videorecepty
    • Zaujímavosti
    • Pod lupou
    BACK
  • Kurzy kváskovania
  • Škola kváskovania
  • KONTAKT
    • Kontakt Naty
    • Kontakt Eshop
    BACK
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Search
0
Tag

vlašské orechy

Recept na orechové rožky od Naty je najlepší
Dezerty - Vianočný špeciál

Starenkine orechové rožky

3. decembra 2020

Ako sú jednoduché, tak ma potrápili. Starenkine orechové rožky podľa jej starej receptúry, presne tak, ako si ich pamätám. Prečítajte si príbeh o groteske, ako…

90
Share
0
Dezerty - Vianočný špeciál

Vanilkové rožky s kváskom

4. decembra 2017

Jemné a voňavé vianočné potešenie, ktoré je dokonalé len tak samé o sebe. Aj tak sa dajú opísať vanikové rožky. Ich textúra je presne ako…

49
Share
1

Chcem odoberať novinky…

Ďakujem, že ste tu so mnou.
Vášeň pre chutné jedlo
chut od naty

Vitajte na stránke Blogera roka, milovníka chutného a  kvalitného jedla. Vstúpte do sveta Naty a nechajte sa rovnako ako ona rozmaznávať kvalitou. Poddajte sa lákaniu vyskúšať, aké zábavné a relaxačné je domáce varenie. U Naty nájdete recepty rýchle aj pomalé, no hlavne plné chuti, recenzie podnikov, články na rôzne témy a veľa inšpirácie na kvalitný život.
„Aby kvalita zavládla v našich životoch.“

NAKÚP SI VŠETKO PRE KVÁSKOVANIE
Kváskovanie s Naty
Desatoro kváskového pekára
  1. Ja som kvások tvoj pomocník…
  2. Nevezmeš cesto kváskové…
  3. Spomni, že chlieb je dar.

Pokračuj…

SOWA TOP 4 2022
Bloger roka 2018
Bloger roka 2018
Follow Me
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Navar si podľa videoreceptov od Naty
https://www.youtube.com/watch?v=wpqq12WSsGs
Vaše hlasy rozhodli- ďakujem Kniha roka 2019
najlepšia kniha o kváskovaní podľa ľudí
kniha roka 2019 Kváskovanie 3
Ďakujem za podporu
3.miesto Kniha roka 2017 pre Kváskovanie od Chuť od Naty

chutodnaty

Piecť doma svoj chlieb sa oplatí. Vždy to tak bolo Piecť doma svoj chlieb sa oplatí. Vždy to tak bolo.
Ak ťa brzdí v tom vidina, že to dlho trvá, tak houby🍄 to sú spôsoby pečenia, ktoré ti proste nevyhovujú. Ani mne😁 preto pečiem jednoducho.
👇🏻👇🏻👇🏻
www.chutodnaty.sk
- kurzy, pomôcky, recepty, návody, 🫧kvások
🌾🌾🌾
#kvaskovanie #kvaskovepecenie #kurzkvaskovania #slovakia #foodblogger
☀️SKVELÝ TIP NA RÝCHLE A CHUTNÉ RAŇAJKY☀️ Vzniklo ☀️SKVELÝ TIP NA RÝCHLE A CHUTNÉ RAŇAJKY☀️
Vzniklo to celkom spontánne, keď som nemala ráno čas robiť si “svoje” raňajky. - veď ma poznáte😇
Vytiahla som z chladničky zbytky z každého druhu a reku si to aspoň trochu nazdobím. A ako zdobím, tak 👀 pozerám, že to vyzerá ako ruské vajce kedysi, ale teda LEN vyzerá. Vzdialene. Ale od tohto momentu, keď poviem 🍳ruské vajce bez vajca, myslím totok😁

Urobte si aj vy- vezmite hummus, salámu, šunku, syr, bylinky, korenie, olivy by boli tiež super, kapary….Má to jednu podmienku- surovina vám musí chutiť😁
postup?- rovnomerne porozkladajte. Hotovo:)
Dobrú chuť🤗
—
Už som premýšlala, že to vytuním a vezmem so sebou. Jedávam to samé, ale s krajcom poctivého🤌🏻 chleba bude pokrm sýtejší.
—
Blbosť, ale záchrana pri nestíhačkách. Vyskúšajte pripraviť aj vopred a len vziať so sebou do práce👌🏻

Joj, život môže byť plný chute, keď si ho chutný urobíme🍀💚
Čo vy na to?
Vaša Naty
—
#ranajky #recept #slovakblogger #foodblogger  #rychlerecepty
Je to moja najlepšia Tamarka. Kamoška s triezvym u Je to moja najlepšia Tamarka. Kamoška s triezvym uvažovaním, trpezlivosťou pre moju baranovskú náturu. Nemá veľmi rada svoje meno, ale sedí jej. Tamara, čo znamená datlová palma, je totiž zázračný strom, ktorý zachraňuje ľudí na púšti svojim tieňom a plody vie rodiť aj v dlhom suchu. Ona je môj zázrak. 222.dieťa narodené pôrodnici, o pol štvrtej poobede.
A ono to nádherné bábunečko má narodeniny a je to už veľké! Už 16 rokov zo mňa robí lepšieho človeka. Ona má 16😵‍💫
Najlepšie je, keď spievame z plného hrdla We love KFC. To je totiž pôvodný text Midnight memories od 1D, ktorú máme obe rady. Miluje Londýn a ja tam s ňou vždy rada idem.
Udeľujem jej cenu za jej “neviem”, ktoré vie použiť vo vete nespočetne veľakrát. A želám si pre ňu, aby bola šťastná. Keď vidí mama svoje dieťa šťastné- to je ono, že?❤️
No a čo ja? Vyrábala som ju statočných 40 týždňov a rodila 16 hodín- aj ja idem oslavovať. Že ju mám, že mi prišla do života. Ona je totiž veľký dar.
Tami, všetko najsamlepšie🥳 strašidelne moc ťa lúbim❤️👻
Tvoja maminka
—
#happybirthday #tamarka
Sme všetci. Emmka sa vrtila s USA, kde bola na štú Sme všetci. Emmka sa vrtila s USA, kde bola na štúdiách. Bolo to bez nej náročné, ale mali ste pravdu- ubehlo to.
Ťažko sa popisujú pocity, ktoré som mala posledné dni a najmä a letisku v hale. Srdce sa mi rozbúšilo a keď som ju zbadala🙏🏻 moja Emminka.
Je už takmer dospelá aj na papieri, ale navždy to bude moje bábo.
Sme spolu❤️ na tento okamžik som čakala celý rok🙏🏻
VITAJ DOMA, EMI❤️❤️❤️
—
#emma #exchange #usa #domov #chutodnaty
🥧REBARBOROVÝ KOLÁČ🥧 Urobím ho 1x každý rok. Je to 🥧REBARBOROVÝ KOLÁČ🥧
Urobím ho 1x každý rok. Je to naša stálica. Asi aj preto, že ako jednoduchý, tak je chutný. Teda MEGAČSKY💣😁

Do cesta nedávam cukor- je ho dosť v plnke. Radšej si dám ešte zmrzku navyše😇 na nej fičíme furt. A múku? Použite, akú chcete, hladká je super. Ale milujeme aj s celozrnnou- dáva tomu iný šmrnc.

Keď pôjde okolo rebarbory, vezmite ju so sebou. Toto stojí za vyskúšanie😍
—
Na cesto:
1,5 hrnčeka hladkej múky
1čl soli
1 žĺtok
1/2 hrnčeka oleja
3PL studeného mlieka

Na plnku:
500g neošúpanej rebarbory
1 hrnček cukru
2čl mletej škorice
6PL hladkej múky
1PL masla

Na mrveničku:
50g studeného masla
25g špaldovej hladkej múky
25g trstinového cukru

AKO NA TO:
Suroviny na cesto zmiešame spolu v mise a natlačíme na dno formy na pie s papierom na pečenie. Popicháme vidličkou a predpečieme na 180’C cca 10min.

Rozpustíme maslo.
Rebarboru umyjeme, nakrájame na menšie kocky.
Zmiešame ju s cukrom, škoricou, múkou a maslom.
Navrstvíme na predpečené cesto.

V miske urobíme mrveničku, najlepšie rukami. Treba pracovať systematicky a rýchlo, aby sa maslo teplom našich rúk neroztopilo. V momente, keď pod žmolením prstov vznikne akoby hrubá strúhanka, máme hotovo.

Mrveničkou rovnomerne posypeme rebarborový koláč a dáme do rúry na 180´C. Pečieme asi  1 hodinu.
Po upečení necháme vychladnúť, šťava z rebarbory zatuhne a každému, kto ochutná, sa otvoria dvere do chuťového raja😋
ZARUČENE✅
Dobrú chuť, kamoši😋
Naty
—
#recept #kolac #rebarbora #foodblogger #slovakblogger
Sledujte ma aj na Instagrame
© Copyright 2026. Všetky práva vyhradené.
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
Back To Top